Złap rabat 10% na wszystkie bluzki i tuniki! Wpisz kod: bluzki10

Dama ma czas

Dzień dobry!

Dama ma czas. Czas na wszystko. Pewnie to kwestia dobrej organizacji albo po prostu umiejętności dokonywania wyborów. Celowo nie piszę „dobrych” czy „trafionych” wyborów, bo tego z reguły nie wiemy w momencie podejmowania decyzji. Dopiero właśnie czas pokazuje ich sensowność… mniejszą lub większą.

Z wyborem ubrań jest dokładnie tak samo. Jeśli zakupisz sukienkę, bluzkę, żakiet lub cokolwiek innego, które docelowo będą jedynie wisiały w Twojej szafie, to prawdopodobnie jest to FAKAP (wybacz korpomowę, ale to słowo bardziej mi tu pasuje niż nasza polska wpadka, wtopa, klapa, klops czy niewypał). Jednak możemy na to spojrzeć trochę szerzej: dzięki takim sytuacjom, wiemy, czego nie lubimy, w jakich kolorach nie czujemy się najlepiej, jakie fasony do nas nie pasują, itd.

Warto więc z ubraniami eksperymentować, ale z całą pewnością im bardziej przemyślane zakupy, tym lepiej. Jako Dama, dla której ubrania to nie tylko pasja, ale również praca, powinnam pewnie namawiać do zakupów, ale… nie czułabym się wówczas Damą. Z całą stanowczością uważam, że ubrania nas wyrażają i należy wybierać je sercem, zgodnie z racjonalnymi potrzebami. Oczywiście – ubrania mogą sprawiać nam wiele przyjemności, dodawać nam pewności siebie i stanowić idealny sposób na określenie swojego samopoczucia. W związku z tym warto sprawdzać różne możliwości, otwierać się na nowe i nieznane.

Wielokrotnie obserwuje Panie, które z założenia nie chcą nawet mierzyć pewnych fasonów. Moje doświadczenie podopowiada mi, że wyglądałyby w czymś świetnie. Jednak jeśli tego nie poczują, wiem, że nie będą się z tej rzeczy cieszyć. Ale bardzo często, te same Kobiety, przymierzają coś za moją namową i nie wierzą własnym oczom. Otwierają się.

Podobają się SOBIE. Są wdzięczne. I piękne. Wtedy widzę, jaki sens ma prawdziwe, rzetelne wsparcie podczas zakupów. Każdego dnia zauważam, jakie znaczenie dla mnie i dla Ciebie ma dobrze skomponowana szafa. Jeśli masz w niej te ubrania, które lubisz i w których czujesz się dobrze, zyskujesz czas. Bo nie musisz się zbyt długo zastanawiać, co dziś włożyć na siebie. Masz po prostu pewność, że żaden wybór nie będzie ‘fakapem’;)

Pozdrawiam ciepło:*

Dama

DOBREGO DNIA! DAMA :*

Newsletter

Bądź na bieżąco ze światem mody Damy, zapisz się do newslettera i otrzymaj w prezencie 30 zł na pierwsze zakupy.

© 2024 | damana.pl

iseeyou. studio