Zgarnij rabat 5% na kategorię 'sukienki'. Wpisz kod: sukienki5

DAMANA – Moja Kreacja

Jestem Damą. Taką samą jak Ty – mądrą, piękną, intrygującą, pewną siebie, choć nie zawsze tak się czuję. Każdy dzień przynosi mi przecież inne emocje, nowe sytuacje, z którymi na co dzień się mierzę. Zupełnie tak jak Ty!

Zapiski Damy to niezwykły blog. To moja droga do Ciebie. Bardzo chciałabym, żebyś nią ze mną kroczyła. Możemy wspólnie dążyć do tego, żebyśmy czuły się jak Damy, niezależnie od tego, co aktualnie dzieje się w Twoim i moim życiu, ale również bez względu na to, w co jesteśmy ubrane. Bycie Damą to stan umysłu – Dama w bluzie dresowej też nią pozostaje! I choć różnimy się od siebie, inaczej patrzymy na świat, inaczej wyglądamy, wyznajemy różne wartości, to z pewnością obie chcemy czuć się dobrze we własnej skórze. To jest temat, który nas połączy.

Damana to moja kreacja. Tworzę z Tobą, dla Ciebie i dla siebie. Mam doświadczenie i wspaniałych ludzi wokół, z którymi współpraca to czysta przyjemność. Nie działam sama – nie na wszystkim przecież się znam!

Jeśli jesteś jedną z Dam, które znają nasze ubrania – to świetnie. Wykorzystam tę przestrzeń, by się z Tobą dzielić wiedzą i spostrzeżeniami z branży modowej i nie tylko.

Jeśli dopiero poznajesz nasze pomysły na modę – to też świetnie. Postaram się odpowiedzieć na wszystkie Twoje pytania, chętnie poznam Twoje zdanie i posłucham Twojej opinii.

Z wielką przyjemnością zapraszam Cię do mojego świata. Pozwól, że będę Ci czasem o sobie przypominać.

Ściskam, Dama:*

DOBREGO DNIA! DAMA :*

Newsletter

Bądź na bieżąco ze światem mody Damy, zapisz się do newslettera i otrzymaj w prezencie 30 zł na pierwsze zakupy.

© 2024 | damana.pl

iseeyou. studio